Unde trebuie sa ajung ?

Alergii

Postata de Vali1994 cu 10 ani in urma.

Eu sunt din Ploiesti si stau 90 % din timpul meu in Bucuresti, deoarece nu am domiciliu stabil aici nu am putut sa-mi mut dosarul de la medicul de fam aici si sincer nici n-as vrea. Sunt alergic in principiu la diferite chestii descoperite pe parcursul vietii am 20 ani, am primit trimitere de la dr. de familie pentru ca lucrez undeva unde intru in contact in permanenta cu un alergen si vreau sa vad ce se poate face in legatura cu asta,. UNDE trebuie sa ajung cu trimiterea (vreau decontare CAS) in Bucuresti, cunoasteti vreun spital/clinica de alergologie prin Bucuresti? Am nevoie de asta urgent, sunt pe antialergice ( Xyzal) de vreo 2 saptamani si inca isi fac cat de cat efectul, dar nu stiu cat va mai dura....

Raspunsuri (1)

simona

acum 10 ani

DR. Trifu Rodica sau renumitul DR Calin Giurcaneanu(Spital Elias)! Gasesti pe net informatii despre ei! Sanatate multa!