Unde gasesc Histaminoglobulina si cat costa

Alergii

Postata de emilia75 cu 9 ani in urma.

cine a reusit sa gaseasca histaminoglobulina,va rog din suflet ajutati-ma si pe mine, email [email protected] cineva cat costa?

Raspunsuri (2)

Dr. Toth Noemi

acum 8 ani

Pentru o comanda de aztazi, am primit informatiile din Polonia. Histogloglobulina (human gammaglobulin 12 mg si histamine dihydrochloride 0.15 µg), ambalajul contine 3 fiole liofilizate si 3 fiole de diluare 2ml.
Pretul medicamentului este 45 EUR, + transport frigorific (in jur de 250 EUR)

emilia75

acum 8 ani

Multumesc,mi-am notat toate datele