umflaturi la fata

Alergii

Postata de Mama Ioana de la scoala cu 11 ani in urma.

Din ce cauza ma umflu la fata si la maini, mai ales dimineata?In urma cu 2-3 saptamani am avut o urticarie urata si am tratat-o cu aerius.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa se efectueze un bilant clinico-biologic amanuntit ( inclusiv evaluare renala si endocrinologica).

daniela

acum 10 ani

salut la fetita are 7 ani ii apare des unflaturi pe corp ca un fel de urticare da nu multe citeva la ce medic sa m adresez? si acum ii apare ca niste unflaturi in palma ,e grav?