umflarea si tremurarea limbii

Alergii

Postata de gabriela34194192 cu 14 ani in urma.

stie sau a patit cineva asa ceva?sa i se umfle si sa ii tremure limba din senin?sa fie o alergie sau ceva mai grav?

Raspunsuri (6)

Maria C

acum 14 ani

Mergi la farmacie si cumpara glicerina boraxta cu propolis, este dezinfectant bucal.

mikmok

acum 14 ani

Ce simtome prezinti,detaileaza daca poti...

Sheila

acum 14 ani

Poate fi o reactie de la un anumit medicament sau ceva pe sistem nervos.
Ai fost diagnosticata cu ceva anume inainte de aceste simptome?

gabriela341

acum 14 ani

doar se umfla,sau cel putin asa simt,tremura si nu pot vorbi,astea sunt toate simptomele.

raluca

acum 14 ani

Ai urmat recent vre-un tratament cu antibiotic?

gabriela341

acum 14 ani

da am urmat si o perioada de 3 zile cu antibiotic