toxiinfectie medicamentoasa

Alergii

Postata de iuliana mirela147616 cu 12 ani in urma.

ce mi se poate intampla dak am inghitit 6pastile de ketonal,3 de algocalmin,o folie de nospa si o folie de ampicilina de 500?au trecut 8 ore si am ameteli si tulburari de vedere

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar trebui sa va adresati serviciului medical de urgenta.

iuliana mirela147616

acum 12 ani

acestea imi pot afecta inima? am 27 ani si 54 kg,ametelile si tulburarile de vedere au disparut imi puteti da un alt sfat decat cel de a ma prezenta serviciului medical de urgenta?va rog,nu am curajul sa merg!va multumesc

moldoveanu''

acum 12 ani

. nu mai incerca cu pastile ca te chinui, tampito .. impusca-te !!!