Teste alergologice

Alergii

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

copilul meu este alergic am facut testele la cel cutanat are
alergie la histamiana aanliza singelui leucocitele este 11100
la test eliza negativ 5,2, iga seric 1,23, igc seric 12,36, igm 1,89 ce tra tament ar putea sa ia pentru a nu-i mai curge nasul?

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

copilul meu este alergic am facut testele la cel cutanat are
alergie la histamiana aanliza singelui leucocitele este 11100
la test eliza negativ 5,2, iga seric 1,23, igc seric 12,36, igm 1,89 ce tra tament ar putea sa ia pentru a nu-i mai curge nasul?

comentarii utilizatori

acum 16 ani

sotia mea este ansarcinata in luna a 6 si as dori sa stiu daca poate face test de alergologie fara sa aiba un risc de oarece trebuie sa faca cezariana va multumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as vrea daca se poate sa ma ajute cineva in a interpreta rezultatele unor analize la sange(eiagen total ige). daca poate sa ma ajute cineva va rog sa ma contactati prin email la [email protected]