rinita alergica

Alergii

Postata de ral cu 14 ani in urma.

ce reprezinta eozinofile cat e de grav ca valoarea absoluta a iesit 0.97 iar valoarea max este 0.7 si eozinofile/14.3 max fiind 7/

Raspunsuri (2)

cusnir nicoleta

acum 14 ani

Sufar de rinita alergica de vreo 8 ani.Am facut test la alergolog si mi-a iesit alergic la praf,fulgi si foarte alergic la schimbari de temperatura (mai ales la rece) Am facut tratament cu vaccin BRONHODIN si cu IBC 10,Nu am simtit nici un efect,nici macar nu mi-am recapatat mirosul.M-am operat de polipi acum un an,iar de doua luni ma simt din nou foarte rau,adica mi se infunda nasul,imi curge nasul mereu si miros tot nu am .

Iulia Diana

acum 8 ani

Si eu am alergie la praf, polen, par de animale si nu numai, insa de ceva timp am gasit un nou remediu natural de la Hay Max. Imi place foarte mult pentru ca este sub forma de crema si trebuie doar sa ma dau cu ea la nas si in jurul ochilor ca sa nu mai lacrimez. L-am gasit pe site-ul: https://www.longeviv.ro/hay-max