Remediu natural alergie

Alergii

Postata de roxanaG89 cu 9 ani in urma.

Am gasit de curand pe site-ul *** un remediu natural pentru alergie... ***se numeste. Am cautat despre el pe site-urile din afara si cica ar fi folosit de cativa ani, insa la noi abia acum a aparut. A incercat cineva acest remediu? Mi se pare interesand ca nu este nevoie sa mai iau pastile, dar as fi vrut sa stiu parerea voastra in caz ca ati incercat. Oare functioneaza?

Raspunsuri (1)

Dutescu Maria Dermatolog

acum 9 ani

Orice produs aplicat pe piele sau mucoase poate declansa alergie,deaceea toate se dau pe o suprafata redusa pe antebrat adica testate chiar daca cel care le vinde afirma ca este remediu natural pt alergie .Alergia poate aparea si dupa citeva aplicatii.Deci dvs aveti dreptul la decizie