Reactie alergica?

Alergii

Postata de carmen009 cu 12 ani in urma.

buna ziua
Am de 3 spatamani mancarimi anale,precizez ca iau un tratament de la psihiatru de prin decembrie,si ma gandeam daca poate fi o reactie alergica de la ele..am mai avut astfel de mancarimi mai demult de la un antibiotic..dar acum nu stiu ce am si de la ce poate fi mancarimile.?Ce credeti ca ar putea fi?M-am gandit si la paraziti dar cu siguranta nu am oxiuri,pt ca nu-i vad in scaun,si mam uitat f atent,si stiu cum este sa ai asa ceva..iar a lti paraziti,nu stiu care ar putea sa dea mancarimi..

Raspunsuri (2)

eva40

acum 12 ani

aveti parazitoza intestinala,daca doriti pot sa va ajut sa scapati repede,nu cu medicamente.
Pentru ce probleme aveti tratament de la psihiatru?
scrieti-mi mail
***@yahoo.com

carmen009

acum 12 ani

Am fost la medic,am hemoroizi interni..stie cineva vreun tratament bun pt hemoroizi,sau ce puteam face pt ai tine in frau?Ati facut vreo interventie in acest sens?Multumesc