Poate fi o alergie?

Alergii Astm alergic

Postata de 92emi cu 7 ani in urma.

Salutari.

De cateva zile imi tot apare pe mine "ciupituri" care ma mananca extraordinar de tare... prima oare am zis ca m-a ciupit pe timpul noptii ceva...un paianjen sau ceva...deoarece erau maricele "ciupiturile"...ideea este ca de cateva zile nu prea trec, ma tot manaca si apar si altele noi...eu ma scarpin pana imi fac rani! Locuiesc in Anglia...asa ca nu pot consulta un medic specialist. Se poate sa ma indrumati la ceva? ...

Raspunsuri (2)

92emi

acum 7 ani

Am si o poza: https://i.imgsafe.org/104d2e675f.jpg

costinelo

acum 7 ani

salut...vreau sa vb despre asta ca si eu am tot asa de vreo 3 luni ,,,am fost si la spital si la medicul de familie tin sa precizez ca tot in anglia locuesc....lasa-mi o adresa de facebok ceva sa putem vb ....