Poți scapă de anxietate gândind limpede și având tot timpul gândire pozitivă !?

Alergii

Postata de Silvia barb cu un an in urma.

Buna seara,ieri m am trezit cu arsura pe gât și o durere in partea dreapta spre plămâni !
In timpul zilei mi sa dus din arsura,dar am rămas cu o durere când înghit (mâncare ,apa)nu tot timpul ,dar ma îngrijorează !Am luat un antibiotic prescris de doctor și ma gândesc sa nu fie asta cauza !
Am luat și o pastila de tuse din plante și prin arsura aia pe gât simteam doar gustul ăla din plante!
Care ar putea fi cauza ,sunt puțin îngrijorată !Mentionez nu am mai avut niciodată așa ceva!
Mulțumesc anticipat .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Durerea-si-inflamatia-gatului/durerile-in-gat-cauze-si-remedii-naturiste_17389