piele atopica

Alergii

Postata de alina luiza cu 10 ani in urma.

Mi s a spus de la medicul alergolog cum ca as avea piele atopica......sunt plina de bubite care ma manaca pe tot corpul,si parca pe zi ce trece e tot mai rau.....stiti cumva vre un tratament sau daca aceasta afectiune se trateaza?

Raspunsuri (2)

simona

acum 10 ani

buna! medicul alergolog nu ti a dat un tratament?iti recomand DR. Marcu Ioan(clinica Endoderma) - m a facut de 2 ori bine,desi alergasem cam pe la toate clinicile particulare sau DR Trifu Rodica! Gasesti pe net nr de telefon!

alina luiza

acum 10 ani

Multumesc frumos.....am sa incerc.:)