Penis umflat

Alergii

Postata de Namsadau cu 9 ani in urma.

Salut ! Am si eu o problema... am avut un contact sexula cu o virgina acum cateva zile , mentionez ca nu aveam penisul belit , in acel moment cred ca mi s-a rupt , adica s-a belit , dupa aceasta mi-a iesit o umflatura intre capul penisului si restul acestuia (trunchiul) care ma doare foarte tare ... (e ca un colac in jurul lui si e foarte mare) ce ar trebui sa fac .. chiar nu stiu ..

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1487196868

acum 7 ani

Ai gasit rezolvarea?? Si eu am aceeasi problema !

Dragoș

acum un an

Și eu am această problemă , și chiar aș dorii să știu dacă e normal și își revine singur sau dacă trebuie să iau măsuri