Nu stiu ce poate fi

Alergii

Postata de Şani cu 12 ani in urma.

De o saptamana mi-au iesit pe frunte niste brubinte care imi provocau mancarimi. M-am scarpinat iar dupa aceea mi s-a si umflat locul. Am folosit zovirax si propolis pentru mancarimi. S-a retras umflatura din frunte si m-am umflat la ochiul drept. Mentionez ca inainte a a-mi aparea aceste brubinte am fost la cules de visine. Va rog sa-mi spuneti ce poate fi si ce pot lua. Multumesc.

Raspunsuri (1)

Filipa

acum 12 ani

Ai facut alergie la ceva. Ar trebui sa mergi la medic ori sa cumperi de la farmacie niste pastilute antihistaminice, adica pt alergie. Nu sta fara sa mergi la dr ori fara tratament. Se poate muri din cauza alergiei.