Meli?

Alergii

Postata de Utilizator11632030258 cu 2 ani in urma.

Buna ziua am un nodul pe plaman de 12mm care mia iesit la primu ct iar dupa 3 luni am repetat ct si este de 8 mm mentionez ca nu le-am facut la aceeasi clinica credeti ca este ceva grav?

Raspunsuri (1)

Utilizator21632156426

acum 2 ani

Buna Meli, un nodul este un termen generic, se evalueaza in timp pentru a sti despre ce este vorba.

trebuie sa stai sub observatia medicului specialist care te va indruma corespunzator.

Doamne ajuta.