intrebare

Alergii

Postata de dani0401 cu 12 ani in urma.

stie cineva unde se fac teste pt alergie(nu estimari ci adevarate teste)?multumesc

Raspunsuri (4)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

teste de alergologie se efectueaza in laboratoarele clinice , la indicatia medicului alergolog.

dany

acum 12 ani

Buna,

Spitalul "Scarlat Longhin"(care acum s-a mutat in pavilionl B1 al spitalului" Victor Babes") este singurul din tara unde poti sa-ti faci un test de sange pt alergii.

Timea

acum 12 ani

Laboratoarele synevo sunt foarte bune si am inteles ca au centre in toata tara,dar iti recomand sa iti faci investigatile numai pe baza recomandarilor date de un medic alergolog.

olimpia

acum 8 ani

la clinica sante din pitesti str.mircea eliade nr. 20bl.c2