intepaturi pe tot corpu

Alergii

Postata de uigres2003 cu 11 ani in urma.

intepaturi pe corp incepand cu mainile si picioarele duca care se extinte foarte rapid pe tot corpul ,,,apare la efort fizic ,agitatie sau cand este o stare emotionala...este o stare foarte neplacuta si reactioneaza din ce in ce mai intens iar reactile sunt tot mai dese

Raspunsuri (1)

sile62

acum 8 ani

Buna ziua''''periodic am anumite intepaturi in tot corpul''''in special cind stau in relaxarenu sint dese dar ma deranjeaza'''''' care poate fi cauza si ce ma indrumati sa fac in continuare. multumesc ''''