Infundare nara dreapta

Alergii

Postata de MembruMobileApp150330210428141 cu 7 ani in urma.

Buna ziua,

O sa incep pe scurt. Foloseam Rinofug pentru desfundat nas cam de 2-3 ori pe zi timp de mai multe luni pentru ca tot imi simteam nasul infundat si nu puteam respira. Acum, mi-am dat seama ca este un abuz si am incercat sa renunt la el. Am cumparat ClinSin Med de la farmscie si imi prepar solutie cu 2 plicuri de doua ori pe zi. Acum de doua zile nara stanga nu mi se mai infunda aproape deloc. Dar nara dreapta este mai mereu infundata 100% dar undeva inautru rau de tot. Este o senzatie nasoala. Dar dupa ce ma picur cu Rinofug trece si pot respira bine pe amandoua narile pentru cateva ore (3-4). Dupa aceea iar se infunda bocna. Am vazut in unele cazuri ca este "deviate de sept pe dreapta" dar nu am avut nimic, nici o lovitura sau alte cele la nas.. Si chestia asta este doar de 2 zile.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp327804

acum 6 ani

Buna
Si eu patesc asa , cand doar o nara sau amandoua .....dar din cauza ca sunt alergica la praf , acarieni ....
Poate sunteti alergic la ceva