imunitate scazuta

Alergii

Postata de Marian83117484 cu 15 ani in urma.

Buna,
Am observat ca racesc des;ultima oara am fost racita timp de 5 saptamani,si am ramas cu o urmare,adica nasul m-i se mai infunda si am nevoie de picaturi,mai si curge din cand in cand si mai si stranut. Deja mi-e jena de colegi ca ma stiu racita de mult timp si eu inca tot cu batista dupa mine. M-i s-a spus ca am imunitatea scazuta,mi-a iesit si herpes. Cum pot sa-mi intaresc imunitatea intr-un timp scurt? Este posibil sa am un microb in nas si cum se depisteaza-trateaza?Multumesc!

Raspunsuri (3)

Marian83117484

acum 15 ani

Buna,
Am observat ca racesc des;ultima oara am fost racita timp de 5 saptamani,si am ramas cu o urmare,adica nasul m-i se mai infunda si am nevoie de picaturi,mai si curge din cand in cand si mai si stranut. Deja mi-e jena de colegi ca ma stiu racita de mult timp si eu inca tot cu batista dupa mine. M-i s-a spus ca am imunitatea scazuta,mi-a iesit si herpes. Cum pot sa-mi intaresc imunitatea intr-un timp scurt? Este posibil sa am un microb in nas si cum se depisteaza-trateaza?Multumesc!

gabriela nicoleta122065

acum 15 ani

Buna,pentru problemele legate de o imunitate scazuta,as putea sa-ti dau informatii despre un produs de exceptie care are capacitatea de a educa si stimula sistemul imunitar cu pana la 437% !!!!!daca esti interesata de detalii,scrie-mi pe adresa de mail: [email protected] si iti voi trimite detalii valoroase

andreea

acum 9 ani

Eu am avut probleme mult timp cu imunitatea si am folosit Colostrum de la firma Swanson care m-a ajutat foarte mult.Va recomand cu multa caldura sa il folositi si va doresc multa sanatate!