homeovox

Alergii

Postata de natyalex09 cu 13 ani in urma.

sunt alergica la zanocin,.ma doare gatul si am medicamentul homeovox drajeuri,pot sa iau sau nu,mi-e frica sa nu faca parte din gupa zanocin.mutumesc

Raspunsuri (2)

floryny

acum 13 ani

Daca ai probleme doar cu durerea de gat, atunci este bine sa iei medicamentul homeovox. Trebuie sa iei 2 dj. la fiecare ora, intre mese.

IonVasile

acum 13 ani

Homeovox este un medicament natural, homeopat. Nu este un antibiotic, daca esti alergica la componentele zanocinului, poti sa iei linistita homeovox. Contine galbenele, belladona, aconitum napellus, etc. ar fi bine totusi sa citesti prospectul medicamentului sa nu fii alergica la altceva din compozitia lui.