histaminoglobulina

Alergii

Postata de toto777 cu 12 ani in urma.

as dori sa procur histaminoglobulina fiole, cine ma poate ajuta?

Raspunsuri (4)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

histaminoglobulina este produsa de institutul cantacuzino.

toto777

acum 12 ani

multumesc pt raspuns ,dar cu parere de rau am inteles ca nu se mai gaseste de foarte mult timp la noi in tara, totusi este posibil sa fie produsa la cantacuzino dar nu se gaseste de cumparat. Va multumesc!

GuestUser

acum 8 ani

In Polonia se fabrica. Eu imi aduc de acolo, cu reteta de la noi

Transport

acum 7 ani

Legat de histaminoglobulina

[email protected]