Galma crescuta pe mana

Alergii

Postata de florina_d cu 14 ani in urma.

Buna seara!

Sotului meu i-a crescut acum 2 saptamani pe mana o mica galma, de vreo 2 cm diametru. In cateva zile, i-a trecut. Azi i-a mai iesit una, in alt loc, dar pe aceeasi mana. E posibil sa fie vreo alergie sau ceva reumatic?

Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Ioan Dumitrescu

acum 14 ani

In homeopatie orice crestere de tesut anormal este sicoza .
Deci sotul dumitale dezvolta un proces de sicoza .
Mergeti la homeopatul din orasul D-vs .

marin

acum 13 ani

buna seara am si io o problema de cam o jumatate de an mia aparut o galma la mana stanga intre tendoanele degetului mare si aratator,ma doare uneori de ceva vreme a crescut si mie cam frica imi spune-ti si mie va rog frumos daca exista tratament fara interventie chirurgicala?