fragi

Alergii

Postata de oprea11120207 cu 12 ani in urma.

fac alergie la fragi si capsuni?

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 12 ani

Vreti sa va raspundem noi?

oprea11120207

acum 12 ani

DA

Ioan Dumitrescu

acum 12 ani

Asta e inceputul, in general alergiile au tendinta de a se extinde si la alte produse alimentare, medicamente, etc .

oprea11120207

acum 12 ani

am 58 ani si de la virsta de 30 ani fac alergi la fragi-capsuni,la alte prcduse nu/

Pt domnul Dr. Dumitrescu

acum 12 ani

Domnule Dr, as dori sa stiu daca aveti timp sa tratati si persoane ce sufera de efecte ale stresului : palpitatii, tranzit incetinit, anxietate etc. prin acupunctura ... si de asemenea daca va putem contacta la datele de la profilul dvs. multumesc mult

Ioan Dumitrescu

acum 12 ani

Uf, protocol.

Se poate, la Institut fac procedurile acupuncturale prin masuratori electrice puncte Jing .
Institutul este pe strada Panduri nr.22 .
La etaj 1 cabinet.2 ma gasiti .
Luni, miercuri, vineri dimineata .
Ptr fisa tratament ore 10-12 .