fata mea

Alergii

Postata de csa cu 12 ani in urma.

buna .am 15 ani de un anumit timp pe fata mea a ramas niste pete de pe urma rubeolei care am avut acum cateva luni ,imi arde fata si se inroseste foarte tare ,mentionez faptul ca am avut si mai de mult eruptii mai mici ,si ma tratez cu gerovital si nu-mi imi trece eruptiile (seamana mai mult cu niste cosuri mici) indica ceva probleme digestive.va multumesc anticipat.
ps.mentionez faptul ca am o piele foarte sensibila ,cosuri mici pe maini si picioare

Raspunsuri (1)

Felicia3653449

acum 11 ani

Sfatul meu sa te duci la medicul de familie.
Poate iti da trimitere la dermatolog sau la laborator ca sa faci analize medicale/
Poate esti alergica la ceva mancare.