exista alt tratament?

Alergii

Postata de iepurrash cu 12 ani in urma.

buna ziua.mama sufera de bronsita astmatiforma.deoarece are nasul infundat mereu folosea spray-uri insa,a renuntat,datorita efectelor secundare.acum are nasul infundat.gura uscata si nu mai stie ce sa faca.ce ar putea-o ajuta?multumesc

Raspunsuri (3)

eva40

acum 12 ani

exista un tratament foarte eficient,naturist.merge repede,intr-o luna ii trece.Paraprotex 3x1/ziOregano oil 3x10 picaturi pe zi si C-1000
comandati de pe situl
www.***.ro
ma gasiti la adresa
***@yahoo.com

cristi

acum 10 ani

hreanul este foarte bun pentru sinuzita; odata desfundate sinusurile, va respira pe nas mai usor.sa puna putin hrean ras cu putina apa si sa aplice pe frunte in zona sinusurilor; dupa cateva astfel de "sedinte" vei vedea cum elimina infectia pe nas.
multa sanatate!

cristi

acum 10 ani

eu mai recomand ca, dupa cateva tratamente naturiste sa consultati si un medic bun...