este alergie sau altceva?

Alergii

Postata de kitty81 cu 12 ani in urma.

de citeva luni sora mea se trezeste dim cu capul si buzele umflate.a mers la medic si i s a spus sa faca niste analize in urma carora i a iesit pozitiva analiza HELICOBACTER SI URTICARIE.a facut trat cu augmentin,fiomilid,alerid,in continuare se simte asa rau si se trez la fel.trebuie sa mearga la alt medic,sa faca alte analize sau nu este de la alergie?ce trebuie sa urmeze?multumesc

Raspunsuri (2)

kitty81

acum 12 ani

va rog.imi poate raspunde si mie cineva la intrebarea de mai sus''multumesc

eva40

acum 12 ani

Raspunsul este limpede:micoza si parazitoza.
Paraprotex si Oregano oil