de la ce ar fi putut aparea durere?

Alergii

Postata de pedros76 cu 12 ani in urma.

am fost la medic acum citeva zile si mi-au gasit o alergie alimentara, la care mi-a fost prescris CLOROCALCIN,AERIUS 5MG SI SYMPHORAL 10MG. le-am luat citeva zile, pe parcurs am renuntat la CLOROCALCIN mi-a aparut o durere de la genunchi in jos cand stau in picioare, in miscare nu se simte, in repaus iar revine durerea cum ar fi un fel de amorteala

Raspunsuri (1)

este de la medicamente

acum 12 ani

Sansa ca sa primesti efecte adverse de la TREI medicamente toxice este aproape 100%.
Lasa medicamentele, care si asa nu te ajuta deloc la alergie, ci mai rau iti face si o sa dispara probabil simptomul. Alergie la alimente = ficat toxifiat. Cu medicamente chimice doar ii daunezi si mai rau ficatului.