de ce mia iesit linga anus un fel de unflatura

Alergii

Postata de viorelsav cu 11 ani in urma.

Buna ziua .
Ma poate ajuta cineva sau sami raspunda .Am o problema mia iesit un fel de unflatura peanus chiar la inceput acum o saptamina si acum ma deranjaza si sa mai unflat parca un pic si ma deranjaza cun fac treaba mare sau stau jos nu tare dar e destul de deranjant ma si doare un pik ce poate sa fie si ce trebuie sa fac?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Probabil este un hemoroid inflamat ( dilatatie venoasa). Pentru certitudine, este indicat sa consultati un medic chirurg.