cumpar unguent nazal BACTROBAN

Alergii

Postata de membru249538 cu 10 ani in urma.

unde pot gasi alifia BACTROBAN?

Raspunsuri (17)

membru249538

acum 10 ani

DE CE SISTEMUL NOSTRU SANITAR NU NE FACILITEAZA ,ACHIZITIONAREA ACESTUI UNGUENT NAZAL?

Teodor

acum 10 ani

as vrea sa cumpar unguent nazal bactroban, unde pot gasi?

constantin

acum 10 ani

Am primit Bactroban nazal 2 tuburi, din Franta acum 2 zile. Un tub pot sa-l c***a, am platit pe el 30 lei. Daca doriti sunati-ma la 0731.91.93.90.
Alexandru

membru249538

acum 10 ani

eu am cumparat de la o doamna din bucuresti am luat-o de pe net

bogdan1331

acum 8 ani

membru249538 ai avut rezultate dupa ce ai folosit bactroban?? as dori sa incerc si eu dar nu prea mai gasesc sa il cumpar.... multumesc!!!

David

acum 9 ani

Cine vrea sa cumpere --> http://www.okazii.ro/cosmetice-barbati/altele/bactroban-unguent-nazal-3g-a154000800

mihaela

acum 9 ani

As dori sa achiziționez si eu bactroban unguent nazal îmi putetine spune de unde și cam cât costs

bogdan

acum 8 ani

mihaela ai incercat bactroban? cum a fost? astept un raspuns aici pe forum... ms mult

GuestUser

acum 8 ani

Bactroban unguent nazal am de c***a la 200 lei, tel 0745029838

Elena

acum 8 ani

Nu vi se pare ca cereti prea mult???? pe acest unguent nazal Bactroban 200 lei??? sant țări care se gasesc la farmacii cel mult 4-6 euro. dar bine inteles traim in România. am si eu nevoie foarte urgent de unguentul acesta dar nam de unde oferi 200 lei!!! cineva care ma poate ajuta pot oferi 80lei tel.0767362662 giurgiu.

Livia

acum 7 ani

Am folosit Bactroban crema,f bun,l-am prm di Italia,a costat 15euro,fetita a avut stafilococ la o unghie

Dorin

acum 7 ani

Ma numesc Dorin as dori si eu acest unguent va rog sa-mi spuneti de unde pot lua acest Bactroban si cit costa

Utilizator11525982322

acum 5 ani

va mai intereseaza Bactroban?

Matache

acum 5 ani

Buna ziua. Mai aveți cumva Bactroban crema nazala? Am mare nevoie pentru fetița mea de 11 luni. Vă multumesc

Utilizator11543950313

acum 5 ani

Buna seara
Ati gasit alifia?
A avut rezultat?
Si eu am un bebe de 11 luni cu stafilococ in nas.

Utilizator11599921860

acum 3 ani

Gasiti unguient cu Mipurocin la Ruse, in Bulgaria. Am dat pe doua tuburi de unguient 57 lei. Bafta!

Utilizator11601451876

acum 3 ani

Ma poti ajuta ?Pot sa aflu si eu de und pot comanda si eu crema Bactroban?