cum pot scapa de alergie?

Alergii

Postata de Utilizator11533991921 cu 5 ani in urma.

Acum o luna mi-ai iesit un fel de bubiţe pe gât.Am fost la dermatolog si am primit un curs de pastile,cremă si injectii chiar.Dar nu m-au ajutat cu nimic.Ce pot face?Parca sunt mai multe

Raspunsuri (1)

Ntr.Demetrescu Ana M

acum 5 ani

Buna ziua! Din pacate multe persoane se confrunta cu aceasta problema iar tratamentele sunt cele clasice care de multe ori nu mai dau rezultate. Ideea este sa aflati cauza acestei alergi , pentru a primi recomandarea necesara. Inclusiv alergiile alimentare pot cauza astfel de simptome. Puteti face un test pentru a depista alergiile si dupa, sa mergeti la specialist pentru recomandarea corecta.