Cum pot scăpa de senzația de arsură prin cavitatea bucală??

Alergii

Postata de NicoletaC cu un an in urma.

Bună ziua! De ceva timp am dureri ca niște arsuri pe limba și cerul gurii și buzele mă înțeapă și mă dor. Durerile se accentuează la inhalarea oricăror mirosuri:fum,vopsea etc Nu sunt semne de inflamare sau de leziuni in gura, am fost la ORL și stomatologie și nu au găsit nimic.

Raspunsuri (1)

Paul T

acum un an

Asa am și eu de 2 săptămâni, nimeni nu a găsit nimic concludent