Cum pot scăpa de bubițe? ?

Alergii

Postata de Horțu Liliana cu 11 luni in urma.

Buna dimineața si Hristos A Înviat! Cum pot sa scap de bubițe pe picior - stg.,apoi pe mîna la încheietura ,după ce am mîncat brînză de vaci și tifonul era prea puțin igienizat ? Ori că nepoata avea bubițe la degete ? Au apărut după 3-4 zile de la venirea de la țară ?

Raspunsuri (3)

Horțu Liliana

acum 11 luni

Merg un pic la farmacie căci este Duminică! Aștept cu respect răspunsul dumneavoastră!

acum 11 luni

Buna ziua,

Recomandarea noastra este sa consultati un medic dermatolog pentru o evaluare adecvata, un diagnostic precis si tratament in functie de cauza bubitelor si a simptomelor asociate.

Va recomandam sa va programati la un medic dermatolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-de-piele/iritatiile-pielii-cele-mai-frecvente-afectiuni-si-cauzele-lor_16928

Horțu Liliana

acum 11 luni

Vă mulțumesc!