Cum pot scăpa de alergie?

Alergii

Postata de Maria TOFAN cu un an in urma.

Bună seara am o alergie de aproximativ două luni miau ești niște bubite pe diferite zone ale corpului am luat și pastile și injectabil și multe creme și picături dar se pierd pentru cîteva zile şi apar din nou cu mîncărime ce aș putea să fac nu mai știu vă rog din suflet ajutațimă mulțumesc frumos.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Alergiile/cum-apare-o-alergie-si-care-sunt-optiunile-de-tratament_18212