cu ce l afecteaza

Alergii

Postata de carmen12158609 cu 13 ani in urma.

cu ce afecteaza sanatatea copilului un acvariu in dormitor

Raspunsuri (2)

Carpe Diem

acum 13 ani

cu nimic, din contra il ajuta in dezvoltarea responsabilitatii prin grija pe care trebuie sa o acorde pestilor din acvariu, plus ca creeaza o atmosfera linistitoare in camera

Iuli

acum 13 ani

Sunt de acord cu Kasho, il va calma! Singurul lucru este sa fie mentinut curat ca sa nu se formeze microbi in apa (si copilul sa nu aiba vreo contraindicatie medicala dar nu cred).