crapaturi pe pielea penisului?

Alergii

Postata de MembruMobileApp1518967477 cu 6 ani in urma.

Salut . am o problema ,ieri am avut un contact sexual..si mi au aparut mici crapaturi pe pielea penisului...ce poate fi?e posibil sa fie o alergie?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/depistarea-si-prevenirea-bolilor-cu-transmitere-sexuala_9197