cosuri sau alergie

Alergii

Postata de gugut cu 13 ani in urma.

cam de o luna mi-au aparut pe piept si brate cosuri.Pe fata nu am ! Unele au punct galben ,altala nu.Ce sa fac? Sunt femeie,31 ani,folosesc anticonceptionale.

Raspunsuri (2)

Cllaudia Ionescu

acum 10 ani

Cred ca sunt cosuri. Cel mai bine sa mergi la un doctor.

Eu cand am fost la doctor mi-a dat un tratament anti-acnee pe baza de creme cu 100% ulei pur de arbore de ceai (tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Efectele la mine s-au vazut foarte foarte repede si am foarte multumita de creme.
Iti recomand daca inca ai probleme cu acneea sa cauti produsele.

Apropo era sa uit, vezi sa schiimbi sapunul normal cu sapun normal pe baza de ulei 100% pur de arbore de ceai (tea tree oil) pentru a controla excesul de sebum.

Florina

acum 9 ani

am folosit si eu aceste produse naturale impotriva cosurilor de la Thursday Plantation si sunt foarte eficiente, le recomand.