ce sa fac?

Alergii

Postata de mara_2956 cu 13 ani in urma.

buna seara!fetita mea are 14 ani.de aprox.trei luni au inceput sa_i apara pe fata in momentul in care se enerveaza,niste pete mici rosiatice.in centrul petelor se formeaza un punct albicios usor inflamat.scarpinandu_se la ele acestea isi maresc volumul.dupa scurt timp ii dispar fara a ramane nici un semn in acel loc.vreau sa mentionez ca doi ani a facut tratament penttru toxocara canis.ultimile analize i_au iesit bune(adica in aceasta vara )si nu a mai fost nevoie sa repete tratamentul.petele care ii apareau din aceasta cauza nu i_au mai aparut de mai mult de un an,dar acum ii apare ceea ce am descris mai inaite.multumesc!

Raspunsuri (1)

naturistul

acum 13 ani

cred ca are o problema pe sistem nervos,dealtfel sec.xx1-este secolul stresului mai ales in Romania!!