ce inseamna?

Alergii

Postata de mihai8410 cu 14 ani in urma.

de ce cand ies cu scaunul fac cu sange si mai nou cand urinez sunt momente cand se schimba culoarea inspre rosu?ce trebuie sa fac??

Raspunsuri (2)

floryny

acum 14 ani

Lasa rusinea la o parte si mergi sa-ti faci un control medical, sa vezi ce ai si sa-ti dea un tratament corect. Sanatate

Ionascu Andreea

acum 14 ani

cauzele sangerarii pot fi diferite, dar trebuie urgent sa mergi la medic pentru consult si investigatii