caut un alergolog

Alergii

Postata de violeta6097418 cu 16 ani in urma.

de preferinta in jud Sibiu, Mures, Cluj, Brasov - care ma poate ajuta sa aflu la ce este alergic baiatul meu de 4 ani!
Ce fel de teste se pot face pentru copii? Si cum poti afla daca e o alergie alimentara sau medicamentoasa? Sau respiratorie cu implicatii digestive? Sau cauzata de muscatura unei insecte?
Si ce masuri iau pana aflu la ce e alergic? Pentru ca mi-e frica inclusiv de E-urile din siropul antialergic, din vitaminele pt copii etc.
Multumesc mult!

Raspunsuri (2)

gabriela618

acum 15 ani

tot mary32 sunt Eu sunt din medias si am mers cu fetita la doctorita Mailat la Sibiu.Mi-a recomandat-o cineva de la spitalul militar.E f buna.0269232505 acesta era nr de tel al ei acum 4 ani .Sper sa mai fie .Sanatate

ratzusca

acum 13 ani

Am aflat ca exista un alergolog si la Policlinica Paltinul: http://www.policlinica-astra.ro/tabel.htm. Ionescu Adina, are program doar sambata.