Care sunt riscurile?

Alergii

Postata de skye cu 12 ani in urma.

buna seara,ma numesc aura si am 18 ani.pentru inceput,am rinita alergica perena ;sunt alergica la praf,iau tratament...totul este ok pana acum, pana cand m.am apucat usor de fumat...nu fumez foarte des doar ca as vrea sa stiu care sunt riscurile?daca fumez si in acelasi timp am si aceasta rinita...am observat ca nu mai stranut asa de des ca inainte,aproape deloc, desii urmez in continuare tratamentul...recunoc ca am mai facut pauze si apoi il reluam iar.

Raspunsuri (1)

victoras

acum 12 ani

Riscuri,cred eu, ai destule si fara fumat.Crede-ma nu iti lipsete asa ceva!!! Cit priveste tratamentul,NASONEX e un spray destul de utilizat si eficient.