Bună ziua,? Cum pot interpreta analiza la diaminoxidoza,am făcut toate testele pt alergi ?

Alergii

Postata de Mada cu 3 luni in urma.

La diaminoxidoza am valori 34...și vreau să știu dacă e bine,asta până reușesc să ajung la specialist.ma confrunt tot cu mâncărimi,

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 3 luni

Buna ziua,

Retineti ca orice valoare primita in urma unui test medical trebuie interpretata in contextul simptomelor dvs., a istoricului medical si a altor teste pe care le-ati efectuat.

Valorile rezultatelor de laborator pot varia in functie de laboratorul in care au fost efectuate testele si metoda pe care o folosesc, asa ca orice semnificatie sau concluzie trasa din valorile dvs. trebuie sa fie facuta de un medic.

Retineti ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia specifica si sa urmati recomandarile acestuia: www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Diverse/bolile-autoimune_7657
sfatulmedicului.ro/Parazitoze/simptome-ale-bolilor-parazitare-sau-cum-se-manifesta-infectiile-cu-paraz_9498