bubite

Alergii

Postata de eu_mereu cu 12 ani in urma.

buna ziua
acum o saptamna mi-au aparut pe corp niste bubite rosi intai pe decolteu apoi pe gat apoi s-au extins pe abdomen in jos ce pot fi eu am luat claritine si au inceput sa se usuce in mijloc ce pot fi?
imi puteti spune este ceva grav

Raspunsuri (3)

Carpe Diem

acum 12 ani

Poate fi o simpla alergie, sau altceva...... medicul de familie sau dermatolog va stabili in urma consultului!

eu_mereu

acum 12 ani

dap am fost azi la dermato si mi-a dat o pastila si maine de dimi trb samerg iar

eu_mereu

acum 12 ani

ce alceva..........