bebelusi de 1 luna

Alergii

Postata de biju23 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. Fetita mea are o luna si are pete rosii pe tot corpul.Medicii refuza sa vina acasa, iar la noi e urat afara si mi teama sa o scot din casa. Banuiesc ca e o alergie. Ce ziceti. De asemenea stranuta destul de des si cateodata stranuta. E oare si o raceala? Toata lumea imi spune sa ma linistesc ca nu e nimic, ca bebelusii stranuta si tusesc ca sa se curete, insa ea o face destul de des. Ce credeti? Si petele rosii?...Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr. Ramona Muresan

acum 10 ani

Buna ziua,
consultati un medic alergolog, pentru a confirma sau infirma o alergie.
Multa sanatate!