AUGMENTIN 625, comprimate filmate

Alergii

Postata de daniela9789724 cu 12 ani in urma.

buna seara. Am si eu o intrebare. Pot lua augmentin daca am alergie la penicilina si ampicilina?

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

Nu puteţi lua Augmentin daca aveţi alergie la Penicilină Şi Ampicilină

daniela9789724

acum 12 ani

Multumesc pentru raspuns. Am uitat sa precizez cand am primit reteta ... asadar ma voi intoarce la medic. O seara placuta

Luisa

acum 10 ani

Buna seara.
Pot lua CEROXIM daca am alergie la augmentin ?
Multumesc ,

Luisa

acum 10 ani

Buna seara,
Pot lua Ketonal daca am alergie la diclofenac ? Cu ce medicament il pot inlocui ?
Multumesc .