analize gratuite

Alergii

Postata de membru284159 cu 8 ani in urma.

A facut cineva la copil analize pentru depistarea alergiilor in spital gratuite?

Raspunsuri (4)

andreea

acum 8 ani

Testele alergologice se fac gratuit daca ai bilet de trimitere de la medicul de familie.

membru284159

acum 8 ani

Multumesc Andreea dar la noi in orasul Roman nu am putut face nici o analiza la fetita gratuit nici macar hemoleucograma chiar daca aveam bilet de la medicul de familie iar toate cabinetele ne spuneau ca nu au contract cu casa de asigurari..

andreea

acum 8 ani

Daca nu reusesti sa-i faci testele nici in spital, ar trebui sa mergi cu trimiterea de la medicul de familie in alt oras si sigur vei gasi un cabinet care are contract cu casa de sanatate.

Iulia

acum 8 ani

Castigati bani chiar acum, din prima luna! 100-285 de euro lunar! Cautam de urgenta persoane serioase care sa colaboreze cu noi intr-o activitate simpla, in timpul liber sau full-time, cu castiguri imediate, de 100 de euro lunar (part-time) sau 285 euro lunar (full-time), din prima luna. Oferim si cerem seriozitate absoluta! Pentru mai multe detalii, trimiteti INFO la adresa de email: [email protected]