am o alergei severa.va rog ajutatima

Alergii

Postata de 0767428477 cu 11 ani in urma.

rg

Raspunsuri (2)

Derma Cluj

acum 10 ani

Buna
Recomandam un consult dermatologic si efectuarea testelor alergologice.

www.dermacluj.ro
FACEBOOK: Derma Cluj

ajutor

acum 10 ani

ca sa te poata ajuta cineva,e nevoie de informatii mai multe.Dermatologul nu cred ca te va ajuta.Ar trebui sa stiu mai multe detalii,sunt terapeut naturist.Daca doresti,poti sa-mi scrii pe adresa vitaguard arond samd. ca nu pot da mailul original,nu se permite
sa fie intr0un ceas bun