ALERGOLOGIE

Alergii

Postata de ALESSYAly cu 13 ani in urma.

AM FOST INTERNATA LA ALERGOLOGIE, AVEAM MANCARIMI SI PETE ROSII PE PIELE. NU MI S/A SPUS DECAT CA AM FIEREA MARITA.DUPA SPITALIZARE,TRATAMENT AM RAMAS FOARTE BALONATA SI CU O DURERE PERMANENTA IN PARTEA DREAPTA,SUB COASTE. DR.ALERGOLOG MI-A DAT TRATAMENT ( 12 PASTILE /ZI) PE CARE L/AM INTRERUPT DUPA 5 ZILE,PT CA MA SIMT RAU. AM LUAT SI ESPUMISAN. NU STIU CUM SA SCAP DE DURERI.VA ROG SA-MI RASPUNDETI!

Raspunsuri (4)

elena

acum 13 ani

Poate ar trebui acum sa mergi la un gastroenterolog...Iar tratamentul de la alergolog va trebui sa-l continui...pt ca altfel o sa ai iar mancarimi...

ALESSYAly

acum 13 ani

Am fost la un gastroenterolog,dar mi/a spus ca sunt suspecta de hepatita,mi/a facut analize,la care astept rezultatul. am fost internata in spital si nu prea am incredere in dr. din Bacau. Un dr. alergolog mi/a scris pe biletul de externare 8 diagnostice,printre care si pneumonie; ieri mi/am facut o raza pulmonara si mi/a iesit bine,deci nu am pneumonie,asa ca nici hepatita nu cred ca am. Am intrerupt medicamentele,la sfatul dr. de familie si ma simt destul de bine. O sa/mi repet analizele peste o luna,vreau sa/mi fac si testul de alergii (sa mi se spuna la ce alimente sunt alergica,nu stiu cum se numeste testul) si sper sa fie bine. Multumesc pt comentarii! Multa sanatate!

mariana

acum 13 ani

cu produse pe baza de aloe vera de la forever ati incercat?sunt produse naturiste pentru detoxifiere si nu numai.eu am scapat de rinita alergica in 2 luni consumand aloe vera gel.pentru amanunte va stau la dispozitie pe email [email protected],sanatate va doresc

Amodiox

acum 11 ani

Buna AlessyALY .aM SI EU EXCAT aceleasi simpotme si am trecut aproape identic prin tot ce ai trecut tu. Imi poti spune te rog daca pana la urma ai ajuns la un diagnostic corect asta e nr meu de tel 0786992443 fa mi un apel sa mi dai mai multe detalii Multumesc mult