alergiile

Alergii

Postata de mgheorghe cu 14 ani in urma.

de o buna perioada te timp (cca 4 ani ) la contactul mainilor cu produse pe baza de diluanti si acetone i-mi ies niste bubite intre degete si pe partea laterala a palmelor.am folosit si folosesc si acum Nizoral unguent dar parca nu mai are acelasi efect ca la inceput.poate ma ajuta cineva cu alta solutie.

Raspunsuri (2)

mgheorghe

acum 14 ani

de o buna perioada te timp (cca 4 ani ) la contactul mainilor cu produse pe baza de diluanti si acetone i-mi ies niste bubite intre degete si pe partea laterala a palmelor.am folosit si folosesc si acum Nizoral unguent dar parca nu mai are acelasi efect ca la inceput.poate ma ajuta cineva cu alta solutie.

madygaby

acum 10 ani

mia esit niste bubite ca niste angeii pe mana dreapta daca ma scarpin ami es mai multe ce sa fac