ALERGIE

Alergii

Postata de 88Paula cu 8 ani in urma.

Buna, am fetita de 3 ani si o data pe luna raceste , mai inat are nasul infundat iar apoi incepe sa tuseasca sec. Am mers la ORL si mia sp ca are rinita alergica si i-am facut tratament cu Aerius si colargol pentru nas si altele dar acum iar tuseste si are nasul infundat. Ce sa fac merg din nou la ORL sau merg la un cabinet de alergologie si imunologie. Va multumesc

Raspunsuri (1)

clara

acum 8 ani

poti merge si la alergolog, sa-i faca cateva teste. este posibil sa fie si o alergie.