Alergie

Alergii

Postata de Mihaela Maduta cu 9 ani in urma.

Urgent!Ma numesc Mihaela am 34 ani si imi apar niste blande pe intregul corp mi se umfla ochii brusc apar brusc dispar! Am luat AERIUS insa fara niciun rezultat !Asta intamplandu.se de mai multi ani iar in ultima perioada din ce in ce mai des! Ce pot face? Cine ma poate ajuta?

Raspunsuri (3)

Dr. Ramona Muresan

acum 9 ani

Buna ziua, trebuie sa mergeti la un consult alergologic. Trebuie sa faceti un set de analize, pentru a afla care este cauza. Ca si antialergic, in loc de Aerius, pana ajungeti la medic, puteti lua Xyzal 5 mg, 1 cpr/zi seara. Multa sanatate!

Mihaela

acum 9 ani

Multumesc frumos!

eva

acum 9 ani

Buna ziua
banuiesc,ca v-ati dus la careva din cabinetele recomandate.Sunt sigura ca nu veti primi tratamentul corect. Aflati cauza,nu tratati simptoma.Alergia este simptoma.ori aveti paraziti,ori aveti risc de boli autoimune.Trebuie sa stim gruppa de sange ,apoi e usor de rezolvat.Faceti cum credeti ca e mai bine. Atentie,medicamentele sunt deosebit de toxice.Daca doriti sa vorbim,scrieti-mi pe yahoo,adresa vitaguard,pot sa va ajut.